Club Bayar Beach

Hakkımızda

HER ŞEY DAHİL HİZMET

Hakkımızda

/

Club Bayar Beach Hotel

Yazın keyfini Club Bayar Beach Hotel'de çıkarın

Oba Mevkii- Alanya Bölgesinde Bulunan Tesis Antalya Hava alanına 120 Km, Alanya Şehir Merkezine 3 Km Uzaklıktadır.. Club Bayar Beach Hotel, yeni dizaynı, güler yüzlü personeli, temizliği, eğlencesi ve pek çok yeni aktiviteleri ile siz değerli konuklarına hizmet vermeye devam etmektedir. Otelimiz Turizm Bakanlığından Onaylı 4 Yıldızlıdır.

Otelimiz güzel bir tatil geçirebileceğiniz, eviniz kadar güvenebileceğiniz, rahat edebileceğiniz, her bütçeye uygun ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Club Bayar Beach Hotel, 178 odalı ve 550 yatak kapasiteli, Alanya sahil yolu üzerinde, önü deniz, arkası havuz, özel plajı, 2 adet yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu, aqua parkı, gün boyu animasyon ekibi, disko, hamam , sauna, buhar odası, bilardo, masa tenisi, beach voley, çocuk bahçesi ve pek çok aktiviteleri bulunmaktadır.

Club Bayar Beach Hotel'de herşey dahil sistem ile hizmet verilmektedir. Yemekleri açık büfe olup, alkollü alkolsüz yerli içecekler saat 23.00'e kadar sınırsız ikram edilmektedir. Akdeniz'in inanılmaz doğa zenginlikleriyle donatılmış Alanya'nın en güzel bölgesinde bulunan otelimizde siz değerli konuklarımıza hizmet vermekten mutluluk duyacağız.